KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Xi Zhu (1 szt.)
Xi Zhu (1 szt.) Xi Zhu (1 szt.)

Xi Zhu (1 szt.)

Aromat:
     
(ocena: 3.33/5)
Smak:
     
(ocena: 3.33/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
Opis produktu

Xi Zhu (Wschodzące Słońce) - liście tej białej herbaty artystycznej zwinięte są ręcznie na kształt kuli. W trakcie zaparzania, białe pączki pięknie rozwijają się, odsłaniając różowy kwiat lichee wzbogacony kwiatem w kolorze brązu. Duża ilość białych koniuszków listków (tipsów) sprawia, że ten herbaciany specjał jest pięknym i zdrowym sposobem na przyjemne spędzenie wolnego czasu. W smaku Xi Zhu jest bardzo wyważony i delikatny. Jedna sztuka waży około 8 g.


Kraj pochodzenia: Chiny

Sposoby parzenia
1 szt.
90°C
ok. 5 min.
Jedna sztuka na mały dzbanuszek lub czajniczek (około 0,25 l), temp. wody 90ºC., parzyć ok. 5 minut, aż do pełnego rozkwitnięcia.
Oceny i opinie
To chyba najbrzydsza herbata artystyczna jaką w życiu widziałem. Jeszcze przeżyłbym fakt, że nie wygląda, gdyby smakowała, ale ta herbata NIE MA WCALE aromatu i smaku!! Nawet trzymanie jej 10 min w 100ml nie wyciągnęło z niej absolutnie nic! Zawiodłem się niemiłosiernie...
Maciej Cieślik | 06.07.2017
aromat:
     
(1/5)
smak:
     
(1/5)
Bardzo dobra herbatka ma wspaniały słodkawy smak , który jeszcze długo pozostawia smak na podniebieniu.
Piotr Żyża | 08.11.2014
aromat:
     
(4/5)
smak:
     
(4/5)
uwielbiam kwitnące herbaty same w sobie, ale w herbacie Wschodzące słońce zakochałam się od pierwszego wejrzenia. I się nie zawiodłam. Wspaniałym : zapachowi i aromatowi tej herbaty towarzyszą zarówno piękny obraz rozkwitającego kwiatu w trakcie parzenia, jak też miły smak. Polecam.
Katarzyna Balkowska | 20.12.2012
aromat:
     
(5/5)
smak:
     
(5/5)
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test