Herbata forum > Herbaty na co dzień

Jak zaparzyć dobrą herbatę?

(1/1)

Broul85:
Parzenie herbaty dla większości z nas jest bardzo oczywiste jako sam proces. Ale czy okoliczności lub użyte akcesoria mogą mieć wpływ na smak? Sprawdźcie sami i zapraszam do lektury :

https://chatea413168588.wordpress.com/2018/03/02/jak-zaparzyc-dobra-herbate/

Daniel06:
Akurat mam w planach zrobić serie z różnymi poradnikami herbacianymi i mnie trochę częściowo ubiegłeś w tym temacie :D
Ale tak czy inaczej tekst w miarę w porządku dla kogoś początkującego.

Broul85:
Może oprócz filmiku na YT zdecydujesz się jeszcze napisać jakiś krótki tekst tutaj na forum. Myślę, że zagląda do nas sporo osób szukających porad dla początkujących o czym zazwyczaj zapominamy. W lutym ilość wejść na forum była rekordowa od wielu lat, więc trzeba chyba pomyśleć jak zainteresować bardziej osoby szukające prostych informacji, aby były aktywne.

Daniel06:
Na forum jak najbardziej zrobię temat w którym podlinkuje swoje filmiki, teoretycznie mógłbym także zrobić pisaną kopie tego co będę miał w filmach (dla osób które wolą czytać niż oglądać) ale więcej z tym by było roboty a ja ostatnio mam trochę mniej czasu, ale zobaczymy jak już zacznę.

zielony_herbaciarz:
Herbaty należy parzyć, zalewając je koniecznie wrzącą wodą. W przypadku herbat zielonych zaleca się stosować wodą około temperatury 80 st. C, wtedy herbata nie nabierze gorzkawego posmaku.

_______________
http://www.alepizza.com/rejon/krakow-mistrzejowice/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej