Herbata forum > Wszystko o sklepie eherbata.pl

czajniczki gliniane - niedostępne

(1/1)

Ann:
Witam, na stronie są przepiękne czajniczki i właściwie żaden już nie do kupienia. Czy można liczyć na "dostawę"? Piszę na forum, bo pewnie znacznie więcej osób zechciałoby mieć takie cudeńko u siebie ;-)

tomasz:
Z tego co pamiętam co fajniejsze czajniczki były zazwyczaj w pojedynczych sztukach. Możesz zadzwonić/napisać do herbaciarni możliwe że mają coś co jest niewystawione w internecie. Pozdrawiam.

mariusz:
Czajniczki będą uaktualnione pod koniec tego tygodnia. Prawdą jest że większość yixingów jest niepowtarzalna. Tymczasem można niektóre z nich podglądnąć na stronie teaspring.pl, gdzie technologicznie była możliwość aby się szybko pojawiły. Teaspring jest moją osobistą przestrzenią rzekłbym bardziej wąską i specjalistyczną, jednak obecnie nie działa jeszcze w pełni z uwagi na brak wielu produktów które powinny tam być. Kierunek raczej będzie właśnie taki, że powtarzalne czajniczki będą jak najbardziej dostępne w eherbata.pl jednak niepowtarzalne rzeczy (choćby wiele czarek które mamy w swojej ofercie w sklepie stacjonarnym, zrobione przez kilku ceramików) będą lądować raczej na teaspringu.

Ann:
dziękuję za odpowiedź
dziełka sztuki, piękne

czekam na coś mniej wyszukanego, poj. 250 ml lub więcej, w cenie do 150 zł. mam nadzieję, że takie pojawią się na eherbacie, czekam :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej