Herbata forum > Wszystko o sklepie eherbata.pl

Lubienie eherbaty na FB ;)

<< < (2/2)

mariusz:
Bonusy oczywiście że są :) Od gratisów (niespodzianek), poprzez programy rabatowe, po indywidualne podejście (w zależności od okoliczności np. kurier darmowy itp).

ziomiwan:
I o to chodzi, a nie bonusy za lubienie na facebooku...
Decyzja należy oczywiście do Mariusza nie do nas, ale bonus za lubienie na facebooku wydaje mi się bardzo kiepski.

Razirr:
Lubienie herbaty na FB jest o tyle głupim pomysłem, o ile człowiek prowadzący firmę nie jest do końca przekonany, że owa herbata rzeczywiście klientom smakuje. No chyba, że właśnie o to mu chodzi ( czyli nabijanie "lubiących" na FB i olewanie klienteli, bo wiadomym jest, że im więcej ludzi kliknie "lubię to" tym bardziej firma staje się bardziej prestiżowa). Żywię głęboką nadzieje, że eherbata nie jest tego typu firmą oraz ludzie nie są na tyle naiwni aby klikać lubię to tylko dlatego aby dostać zniżki, mimo że dana firma im np. nie odpowiada.

Madhatter:
Przyznam, że obawiałbym się kliknąć "lubię" w nieznany sobie sklep, z którego nigdy nie korzystałem, bo gdyby mi wciśnięto podły towar, jak bym potem wyglądał przed znajomymi, studentami itp...

Ja w każdym razie kolejne zielone herbatki zamówię znowu w eherbacie, chociaż w Warszawie sklepów stacjonarnych mam pełno. Lubię na spokojnie wszystko obejrzeć i wybrać a to daje mi internet :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej