Herbata forum > Wszystko o sklepie eherbata.pl

Dostawy

(1/41) > >>

mariusz:
W odpowiedzi na wiele zapytań - zwłaszcza dotyczących herbat japońskich, w tym wątku będziemy komunikować się składając relację z dostaw które są planowane w najbliższej przyszłości.

A więc w najbliższych dniach trafią do nas:

- Herbaty Japońskie - do poniedziałku 28 września -duża dostawa gdzie w końcu będzie Gyokuro, Hojicha i inne wyczekiwane specjały. (Gyokuro Asatuyu i kilka nowości będzie dopiero około 25 października)

- Akcesoria Yerba Mate (w piątek) i mnóstwo Yerby (do wtorku) z gatunków Pipore, Liebig, Yemaype, Rosamonte, Playadito, Nobleza Gaucha, Cbse (Silueta zwłaszcza) i ulubiony przez wielu już KRAUS ORGANIC w wielu ciekawych wersjach. Pasikonik zatem zdobywa coraz więcej serc...

- Mniej więcej około 2 października spodziewamy się Lung Chinga (XI HU i Supergrade), i innych pysznych zielonych herbatek oraz ciekawych oolongów (nie ma niestety obecnie dostępnej herbaty King Hsuan, o którą wiele osób pyta i nie wiem jak długo mogą nastąpić jej braki u naszych zagranicznych partnerów)

Lenwe Tasartir:
Czy wraz z dostawą "wyczekiwanych specjałów" z Kasugai pojawią się karmelki, a wśród yerby jest szansa na Amandę con hierbas?

mariusz:
Cukiereczki z zieloną herbatą zostały wyprzedane, choć może jeszcze kilka paczuszek zostało - tych grubszych co ostatnio były... Reszta będzie pod koniec października.

A Amanda Con Hierbas... jest od wczoraj.

mariusz:
W przyszłym tygodniu znowu pojawią się cukiereczki z zieloną herbatą i to w wielu postaciach :)

Oprócz tego spodziewamy się za około 7 dni otrzymać dostawę z zawsze wyczekiwanym Ding Gu Da Fangiem, będą też pu ery chi tse beeng cha, quing bing, formosa bi luo chun i długo nieobecne Japan Kyoto Gyokuro, którego nie było od ponad 9 miesięcy.

krzysztofsf:
Jakie plany na przyszlosc?
Zelazny zapas mojego pu erh mam, ale widze, ze chyba jakies nowosci lub odtworzenia asortymentu chyba niedlugo (kiedy? ) sie pojawia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej