Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mariusz

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31
121
Herbaty na co dzień / Odp: herbaty podobne do... najlepiej z eherbata.pl
« dnia: 02 Sierpień, 2011, 23:01:08 pm »
Kokeicha jest bowiem specyficzna, osobiście zbyt płytka smakowo ale znam takich co ją uwielbiają! Dodatkowo ten jej smak jest dosyć specyficzny i stosunkowo dobrze niektórych pobudza.

W zakresie innych herbat... na pewno polecam Che Tai Nguyen w tym zakresie cenowym. Warto też sięgnąć po podstawowego Pai Mu Tana, oraz w wyższej klasie Phoenix Eyes.

Z japońskich zawsze polecam najpierw Karigane (kukiche z matchą) oraz Senche iri Matcha czy Agari. To są super herbaty za te ceny... Inne herbaty też są super ale już cena wyższa.

122
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: podmiana maila bez utraty punktów
« dnia: 02 Sierpień, 2011, 22:42:39 pm »
Tak, oczywiście. Można nawet skompensować gdyby ktoś przez pomyłkę użył np. dwóch różnych adresów do dokonywania zamówień. Podmiana adresu email jest możliwa poprzez napisanie oficjalnego emaila w tym temacie na adres główny: biuro...

123
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Lubienie eherbaty na FB ;)
« dnia: 31 Lipiec, 2011, 17:48:17 pm »
Bonusy oczywiście że są :) Od gratisów (niespodzianek), poprzez programy rabatowe, po indywidualne podejście (w zależności od okoliczności np. kurier darmowy itp).

124
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Lubienie eherbaty na FB ;)
« dnia: 31 Lipiec, 2011, 10:18:42 am »
Jeszcze takich akcji nie robimy :) Facebook jest medium którego obecnie nie traktujemy jako kanału sprzedaży. Bardziej jako platformę wymiany informacji, również pod względem edukacyjnym.

Ale być może się to zmieni, pracy dużo przed nami aby się rozwijać na wielu płaszczyznach..

125
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Dostawy
« dnia: 23 Lipiec, 2011, 00:27:40 am »
No to są fotki :)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150236683462062.322707.264127217061&type=1 Wkrótce będziemy co nieco dodawać, gdyż już sporo znowu rzeczy nie ma na stronie, jest jeszcze wiele herbat i akcesoriów które mamy tylko na miejscu.

Część się pewnie na allegro pojawi.

126
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Dostawy
« dnia: 22 Lipiec, 2011, 23:48:44 pm »
Tak, to ten. Przed chwilą dodałem zdjęcie hermetycznej torebeczki - w takiej postaci mamy go obecnie, co może być bardzo praktyczne dla zarówno stałych wielbicieli tej herbaty, jak i osób które chciałyby tylko spróbować - wystarczy kupić wtedy 1 torebeczkę o wadze 12 g.

127
No to Krzysztof, przekonałeś mnie - wkrótce wystartujemy na allegro :)

128
Ha, i Ty Krzysztofie byś je wszystkie wypił nam :)

129
A to nie miałem pojęcia że Newby jest w delikatesach.. Zresztą najlepiej byłoby zrobić własne saszetki, jednak na to jesteśmy za "malutcy".

Polityka produktowa będzie zakładała na pewno powstanie działu koneserskiego, oraz niewielkiego działu herbat ekonomicznych w których również mieścić się będą herbaty tańsze, w saszetkach. Na tą chwilę mieliśmy kilka pozycji saszetek (Newby + wiele japońskich, dodatkowo yerby) i raczej widzimy że to nie jest dobry kierunek - kiedyś myślałem że kto pije dobrą herbatę, również zainteresuje się dobrą herbatą w saszetce - jednak być może przez nie najniższą cenę, sprzedaż była symboliczna.

Bardziej świadomi robią sobie sami saszetki jeśli potrzebują z filtrów, lub kupują po prostu coś tańszego.

Nie martwcie się, nie będziemy jednak sprzedawać ani marki L. ani D. ani innych marek sieciowych i korporacyjnych.


130
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Dostawy
« dnia: 20 Lipiec, 2011, 11:50:00 am »
Dzisiaj wrócił m.in. Puerh Królewski (pakowany w 12 gramowe hermetyczne torebeczki - 9 sztuk wychodzi na 100 gram), 13 lat, Xin Yang Mao Jian, Longjingi wiosenne, Lu An Gua Pian.

Przyszły też niesamowite czajniczki oraz całe zestawy do parzenia herbaty, kilka gaiwanów, pędzelki do gongfu. Zawsze te nowe rzeczy serce i oko cieszą bardzo :)


131
Tak na marginesie, gdy myśleliśmy o herbatach konfekcjonowanych aby wprowadzić, zastanawialiśmy się nad Oskarem między innymi właśnie. Zrezygnowaliśmy jednak z tego pomysłu utwierdzając się w tym że lepiej rozwijać te obszary w których jesteśmy mocni, niż konkurować z marketami.. Oceny na ten temat do końca nie mam.

132
No więc obalę kilka mitów dotyczących gratisowania. Po pierwsze zdradzę tajny szyfr którym się posługujemy - obdarowując gratisami nieparzyste zamówienia. Takie było założenie, choć rzeczywistość jest różna i uzależniona od ilości czasu.

Czasem zdarza się taki że ktoś ma zawsze gratis a czasem że ktoś ma na 3 zamówienia w jednym... Zawsze jednak staramy się proponować coś czego ktoś nie miał, a wywnioskowanie tej informacji wymaga prześledzenia czasem wielu zamówień... :)

W zakresie łączenia bazy to prawda, chcemy ten element maksymalnie poprawić wdrażając nowe oprogramowanie, które pozwoli nam na szybsze aktualizacje. Dotychczas bowiem zdarzały się sytuacje że towar mógłby być spokojnie w sklepie internetowym dostępny, jednak nie było to uaktualnione. Sytuacje na odwrót też się zdarzają ale jest ich mniej gdyż wprowadzamy asekuracyjnie znacznie mniejsze ilości do systemu internetowego z rezerwą na sklep stacjonarny.

133
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Dostawy
« dnia: 18 Lipiec, 2011, 11:51:09 am »
tej pozycji aktualnie nie ma i nie będzie (przynajmniej od dostawcy dotychczasowego). Alternatywną herbatą na pewno jest Yun Wu, która jest świetna, choć niewątpliwie znacznie droższa.

134
Miałem napisać ostrzej, ale pomyślałem sobie że nie warto. Bardzo proszę osoby (ę) w powyższych dwóch postach o nie rozmawianie z samym sobą..

135
Akcesoria / Odp: Czajniczki i dzbanki do herbaty
« dnia: 13 Lipiec, 2011, 22:13:24 pm »
Podszedłem racjonalnie do sprawy i stwierdziłem że do zielonych sprawię sobie kyusu zamiast tego yixing. Tylko mam pytanie do Mariusza; czy ten http://eherbata.pl/produkt/opis/677 kyusu, albo ten Jing za 136zł mają w środku metalowe sitko przy wlocie do szyjki?
Tak, Fukamuschi i Yellow mają. Jing chyba nie ma, ale sprawdzę jutro i dam znać. Co do demontażu, nie przyglądałem się. Wiem że są mocno zespolone i akurat w przypadku japońskich herbat bardzo dobrze sobie radzą z filtrowaniem naparu. Mamy jeden Fukamuschi na stanie w herbaciarni i jesteśmy bardzo zadowoleni, świetnie się z niego nalewa herbaty.


Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31