Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - meiram

Strony: 1 [2]
16
Na herbacianym szlaku / Odp: Herbaciarnie w Polsce
« dnia: 25 Czerwiec, 2011, 12:34:18 pm »
Polecam "Herbaciarnie w Spichlerzu" w Słupsku. Herbaciarnia jest w zbudowanym z muru pruskiego budynku, który nazwany został spichlerzem Richtera. Bardzo ciekawe miejsce, miła atmosfera, do każdej zamówionej herbaty otrzymuje się klepsydrę oraz informację ile razy piasek ma się w niej przesypać, aby nasza herbatka była dobrze zaparzona. Podaję link do strony herbaciarni. Polecam, bo znam i cenię to miejsce. Wiele lat mieszkałam w Słupsku i często tam bywałam.
http://www.herbaciarnia.slupsk.pl/

17
Herbaty czarne (czerwone) / Odp: Herbata czarna
« dnia: 25 Czerwiec, 2011, 12:22:54 pm »
Ja osobiście lubię czarne herbaty. Sądzę, że są mniej medialne, bo przyzwyczailiśmy się po prostu do ich obecności. Herbaty zielone czy białe są teraz na topie kampanii tzw. zdrowego stylu życia. A herbaty czarne są również zdrowe, a poza tym mają pewien rodzaj klasyczności i zdecydowania w smaku, który cenię. W Polsce jeszcze mniej znane i zaniedbane są herbaty czerwone typu PHU-ER, a przecież właściwościami zdrowotnymi nie ustępują zielonym, a niektóre rodzaje nawet je przewyższają. Dobry marketing działa cuda, więc...ale nie sądzę aby czarne herbaty miały pójść w zapomnienie, bo masowi konsumenci często je kupują, choć może mniej się ekscytując przy tym, bo w końcu praktycznie każdy gorszą, lub lepszą czarną herbatę ma w domu.

18
Herbaty dla miłośników / Odp: Moja ulubiona herbata
« dnia: 25 Czerwiec, 2011, 12:10:27 pm »
Niedawno odkryłam Ahmad Tea London No. 1, po prostu dostałam opakowanie tej herbaty od znajomej osoby. Bardzo mi smakuje, jak na razie jeżeli chodzi o herbaty czarne jest zdecydowanie u mnie na 1 miejscu.

19
Herbaty dla miłośników / Odp: Moja ulubiona herbata
« dnia: 16 Lipiec, 2010, 21:37:06 pm »
Przepraszam, że tak późno odpowiadam. Również witam na forum. Wolę klasyczne.

20
Herbaty dla miłośników / Odp: Moja ulubiona herbata
« dnia: 24 Czerwiec, 2010, 08:46:55 am »
Moja ulubiona herbata to czerwona phu er. Jest bardzo zdrowa, poza tym lubię jej "ziemisto-drewniany" posmak.

Strony: 1 [2]