Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Michał

Strony: 1 [2]
16
Herbaciarnia Czarka na ul. Floriańskiej 13 w Krakowie / Odp: Czarka
« dnia: 25 Sierpień, 2009, 22:11:03 pm »
Ja jeszcze chciałbym dodać coś o "moim herbacianym plateau" i zapytać o odczucia innych... A konkretnie chciałem się dowiedzieć czy po kilku lub kilkunastu czarkach w "Czarce" też czujecie się tacy beztroscy, spokojni, zrelaksowani...? ;) Dla mnie to miejsce jest po prostu magiczne - niczym "stara szafa" w "Opowieściach z Narni".

17
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Opinie na temat sklepu
« dnia: 25 Sierpień, 2009, 22:03:27 pm »
Dokładnie. Sam wiem, że nie wszystko jest wystawione w internecie. Nie wiem jak na to Szef, ale myślę, że jeśli byś spytał o jakąś herbatę i nawet byłaby w "Czarce", ale nie było jej w esklepie to warto napisać maila czy nie dałoby się tego kupić "inaczej". Obsługa jest bardzo miła, więc nie sądzę, żeby był jakikolwiek problem.  ;D

18
Herbaty pu-erh / Odp: pu erh
« dnia: 25 Sierpień, 2009, 19:22:42 pm »
Ja jako, że nie mam wielkiego doświadczenia trudno mi porównywać pu erhy, ale kiedy byłem w "Czarce" spróbowałem białego pu erha... Trudno powiedzieć by smakował jak typowy pu erh. Miał w sobie coś magicznego, niczym połączenie białej herbaty z aromatami, które odkrywało się na nowo z każdym nachyleniem czarki do ust... Polecam każdemu do spróbowania, jednakże odstrasza cena, gdyż za 2 czajniczki (mam na myśli 2 parzenia) płaciłem 18 złotych, a 100 gram tej herbaty kosztuje o ile mnie pamięć nie myli 180 zł.

19
Herbaty na co dzień / Odp: Jak wybrać i kupić dobrą herbatę?
« dnia: 25 Sierpień, 2009, 19:02:42 pm »
Po pierwsze chciałbym podkreślić, że dopiero zaczynam swoją przygodę w świecie herbat innych, niż "lipton" lub "saga" na śniadanie. Z tego co już wiem opisałeś kupno dość szczegółowo. Jedyne co mam wrażenie Ci uciekło to z czego składa się herbata (pączki, listki oraz miejsce krzaczka z którego zostały zerwane). Myślę, że nie ma sensu bardziej się rozpisywać, zwłaszcza, że istotne rzeczy poznajemy wraz z ilością wypitej herbaty.  :)

Strony: 1 [2]