Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - boguchna

Strony: [1]
1
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Opinie na temat sklepu
« dnia: 18 Październik, 2011, 09:58:42 am »
Witam.
 Jestem pod wrażeniem sklepu - bogata oferta, a co najważniejsze - bogaty opis produktów. Bardzo dużo ciekawych informacji o herbacie, jej historii i sposobach jej parzenia. Co do  obsługi wysyłkowej nie mam najmniejszych zastrzeżeń - bardzo wysoka kultura obsługi. Maile powiadamiające o losie zamówienia świadczą że wszystko jest pod kontrolą. Jestem zadowolona i polecam!!

2
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Opinie na temat sklepu
« dnia: 03 Listopad, 2009, 10:20:48 am »
Jestem bardzo zadowolona z obsługi w Waszym sklepie, sprawnie i bez żadnych komplikacji, zgodnie z życzeniem klienta załatwiony zakup towarów. Poleciłam już swoim znajomym ten sklep. Czekam tylko na jeszcze większy asortyment herbat oraz akcesoriów (np saszetki papierowe do herbat sypanych).

Strony: [1]