Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - chia

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Odp: Czystek
« dnia: 19 Lipiec, 2017, 11:42:25 am »
Ja również będę robić pierwsze podejście do czystka ze względu na nadciśnienie tętnicze i ogólnie słabą odporność.  co do cytryny to czytałam tu https://naturalnemetody.pl/czystek/ "Jeżeli ktoś będzie miał problemy z wypiciem „surowego” naparu, zawsze może go osłodzić miodem czy dodać kilka kropel cytryny. Nie zmieni to właściwości czystka, a na pewno doda nowego unikalnego smaku, który sprawia, że niektórzy z nas chętniej będą po niego sięgać. Pomoże to z pewnością w regularnym stosowaniu, które jest kluczowe dla uzyskania najlepszych efektów." Także można i na pewno u mnie bez cytryny się nie obejdzie :D co do miodu to chyba trochę go szkoda bo w takiej temperaturze zabija się wszystkie witaminy jakie ma miód :) może lepiej erytrol?

2
Herbaty na co dzień / Odp: Herbaty sklepowe z wyższej półki
« dnia: 19 Lipiec, 2017, 11:39:02 am »
a co myślicie o tych herbatach w puszkach - nie pamiętam nazwy ale takie metalowe puszeczki opisane np john lennon itd i są na nich jakieś cytaty, dość drogie i nie wiem czy warto próbować czy to tylko cena za ładne opakowanie?

3
Herbaty na co dzień / Odp: parzenie wodą z kranu
« dnia: 19 Lipiec, 2017, 11:37:55 am »
zdjęcia z kranowki i filtrowanej robią wrażenie, sama czasami się zastanawiałam skąd taki "kożuch" na herbacie...br....

4
Herbaty na co dzień / Odp: Jak wybrać i kupić dobrą herbatę?
« dnia: 19 Lipiec, 2017, 11:36:44 am »
ja chyba dopiero muszę trafić na dobrą herbatę :) kiedyś piłam super czerwoną z kwiatem lotosu, ale chyba wycofali ją już z produkcji bo nigdzie jej nie mogę znaleźć :(

Strony: [1]