Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kot2kpg

Strony: [1]
1
Herbaty na co dzień / Odp: parzenie wodą z kranu
« dnia: 09 Luty, 2016, 21:20:23 pm »
Wg mnie jest jednak różnica, pomimo tego że palę, w herbacie z wody z mniejszą ilością minerałow jest więcej herbaty, wg mnie jest smaczniejsza. Mam czajnik z regulacją temperatury, Primaverę w nim do 95℃, zmniejszam temperature, zależnie od herbaty i zalewam. Wydaje mi się fajniejsza, ale koneser nie jestem, raczej żłopacz...a za zielone Japońce to się dam pokroić.

2
Herbaty na co dzień / Odp: Ogrzanie filiżanek przed parzeniem
« dnia: 09 Luty, 2016, 21:14:41 pm »
Ja przy zielonych nigdy nie grzeje, te akurat są wg mnie na tyle delikatne że nie ma sensu. Grzeje tylko przy Oolongach. Japońskie i tak parze wszystkie w 60℃, pierwsze minutke, drugie 15, 20 sek, trzecie 15 więcej, i czwarte 15 więcej niż 3 parzenie.

3
Herbaty dla miłośników / Wymianka Junshan Yin Zhen za jakiegoś Oolonga??
« dnia: 13 Kwiecień, 2015, 14:30:26 pm »
Witam


Może ktoś chętny do wymianki? Mam około 100g Junshan Yin Zhen z eherbata, i za cholerę nie możemy się polubić. Chętnie wymienię się za 100g jakiegoś Oolonga, nie koniecznie musi być cenowo zbliżony do mojej żółtej. Szkoda żeby się herbata zmarnowała.

Pozdrawiam

4
Wszystko o sklepie eherbata.pl / Odp: Opinie na temat sklepu
« dnia: 28 Marzec, 2015, 14:38:39 pm »
Na początku chciałem się przywitać. Forum obserwuje od jakiegoś czasu ale zarejestrowałem się dopiero wczoraj. W międzyczasie zrobiłem już 3 zakupy w eherbata.pl i dzięki temu mam swoje małe herbaciane niebo.... w zasadzie 4 zakupy, spodziewam się dużej paki Ya Bao Yesheng.. chociaż trochę się martwie bo złożyłem zamówienie na 100g wczoraj, a dzisiaj widzę że herbata jest niedostępna, albo rozbiłem bank albo mi zabrakło...Świetny sklep, świetna obsługa a co najważniejsze świetna herbata!

Strony: [1]