Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - święto herbaty

Strony: [1]
1
Na herbacianym szlaku / Odp: Święto Herbaty 2012
« dnia: 05 Czerwiec, 2012, 18:07:48 pm »
Tegoroczny program:
http://swieto.laja.pl/program/

2
Na herbacianym szlaku / Odp: Święto Herbaty 2012
« dnia: 03 Kwiecień, 2012, 19:31:18 pm »

3
Na herbacianym szlaku / Święto Herbaty 2012
« dnia: 27 Marzec, 2012, 13:54:13 pm »
Czwarta edycja Święta Herbaty odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2012 w Cieszynie.Multi-kulti festiwal z herbatą w roli głównej! Zapraszamy na koncerty, wykłady, spotkania podróżnicze, warszaty oraz degustację najlepszych herbat.

Więcej informacji na naszej stronie: www.svatekcaje.cz
oraz na profilu:
www.facebook.com/SvatekCaje

4
Na herbacianym szlaku / Odp: Święto Herbaty 10 - 11 czerwca 2011
« dnia: 04 Czerwiec, 2011, 22:58:06 pm »
program festiwalu jest już dostępny: www.swietoherbaty.pl/program/

6
Na herbacianym szlaku / Święto Herbaty 10 - 11 czerwca 2011
« dnia: 10 Luty, 2011, 13:46:33 pm »
Zamy już termin trzeciej edycji Święta Herbaty, które odbędzie się w dniach 10 - 11 czerwca 2011.
Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich na Wzgórze Zamkowe w Cieszynie.


www.swietoherbaty.pl
www.facebook.com/SvatekCaje

7
troszkę wiadomości znajdziecie na stronie: http://www.czajna.pl/

8
Na herbacianym szlaku / Święto Herbaty 16 -17 lipca 2010 w Cieszynie
« dnia: 04 Maj, 2010, 16:14:16 pm »
Święto Herbarty 16 - 17 lipca 2010 Wzgórze Zamkowe, Cieszyn


Druga edycja festiwalu "Święto Herbaty" odbędzie się w dniach 16-17 lipca 2010 na terenie Wzgórza Zamkowego w Cieszynie.

Festiwal "Święto Herbaty" organizowany przez stowarzyszenie Instytut Herbaty (Čajový institut, o.s.) jest wydarzeniem szczególnym. Poza tym, że jest jedną z niewielu imprez na terenie Polski i Czech, na których nie podaje się i nie spożywa alkoholu, oferuje także różnorodny program oraz możliwość zapoznania się z kulturami wielu krajów i narodów. Znaczną część festiwalu tworzy konferencja poświęcona herbacie, skierowana do właścicieli herbaciarni i handlarzy herbatą.

Dla szerokiej publiczności przygotowane zostaną wykłady, spotkania z podróżnikami, koncerty i przedstawienia teatralne. Festiwal wzbogacą projekcje filmowe poświęcone kulturze herbaty i zwyczajom z nią związanym. Będzie można skosztować wielu gatunków herbaty z całego świata.

"Święto Herbaty" jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Już po raz drugi będziemy współpracować ze stowarzyszeniem Potala, które realizuje szereg projektów humanitarnych.

Festiwal jest całkowicie charytatywny, cały sztab organizacyjny zrezygnował ze swoich honorariów – wszystkie dochody z festiwalu zostaną przekazane na projekt budowy kliniki medycznej w Dolpo, jednym z najbardziej izolowanych zakątków Nepalu.


W tym roku swój udział w naszym festiwalu zapowiedzieli: światowej sławy skrzypaczka, wokalistka i kompozytorka Iva Bittova, projekt muzyczny Karpaty Magiczne, czeski muzykolog i multiinstrumentalista Vlastislav Matoušek oraz jedyny zawodowy tablista w Polsce Janek Kubek.

Więcej informacji na stronie: www.swietoherbaty.pl

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Cieszynie!

9
Jeśli chodzi o program to jeszcze jakiś czas pozostanie owiany tajemnicą :)
Co do współpracy w charakterze wolontariusza proszę pisać na adres: svatekcaje.volunteer@gmail.com, tak najłatwiej będzie się dowiedzieć o co właściwie chodzi ???

Tymczasem zapraszam na naszą stronę: http://czajnazamku.com gdzie można obejrzeć krótki film z zeszłorocznej edycji Święta Herbaty ;)

10
W związku z pewnymi zawirowaniami wystąpił mały błąd w informacji za co przepraszamy :-[
Chodzi o adres mailowy dla wolontariuszy. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: svatekcaje.volunteer@gmail.com
Dziękujemy!!!

11
Poszukujemy wolontariuszy do pracy przy organizacji drugiej edycji festiwalu „Święto Herbaty” 2010, który odbędzie się w dniach 16-17 lipca w Cieszynie. Jeśli chcesz spróbować swoich sił przy tworzeniu tego wydarzenia – jeżeli jesteś osobą która kocha herbatę, jest ona dla Ciebie czymś więcej niż tylko „czarną ekspresową w torebce”, interesują Cię podróże, kultura wschodu, sztuka, niekonwencjonalne formy aktywności prezentujące koloryt świata, który nie jest jeszcze tak do końca odkryty - zapraszamy do współpracy. Swoje zgłoszenie prześlij na maila: svatekcaje@gmail.com

www.czajnazamku.com

Strony: [1]