Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - jakub

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Księżyc i te sprawy..
« dnia: 15 Marzec, 2011, 11:26:50 am »
Pełnia już w sobotę =D i to bardzo wyjątkowa pełnia. Księżyc będzie bardzo blisko Ziemi =) są i złe niestety wiadomości...Może dlatego właśnie w tym roku tak wiele katastrof (Japonia, Nowa Zelandia)?

2
Tematy luźne / Herbata na rekonwalescencje
« dnia: 02 Marzec, 2011, 09:50:16 am »
Siedząc sobie teraz w domu po pobycie w szpitalu wpadł mi taki temat do głowy. Jak sądzicie, jaka herbata jest najlepsza na rekonwalescencje po złamaniach, operacjach, chorobach i innych urazach. Wiadomo, że herbata zawiera dużo minerałów i witamin - może nie w takich ilościach, które zaspokoją zapotrzebowanie naszego organizmu, ale zawsze to coś. Herbata w większości przypadków poprawia humor, a to też ważna kwestia w powracaniu do zdrowia. Z drugiej strony istnieją dowody, że herbata przyczynia się do wypłukiwania magnezu i innych pierwiastków także, ale jeśliby pić herbatę z drugiego parzenia, która ma więcej właściwości prozdrowotnych i zawiera śladowe ilości teiny, bądź nie ma jej w ogóle, nic nie zakłócałoby wchłaniania pierwiastków. Przechodząc do pytania głównego: jaka według Was jest najlepsza herbata na rekonwalescencje? Rooibos, Lung Ching? A może macie inny pomysł? =)

Strony: [1]