Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - alex

Strony: [1]
1
Archiwum / Odp: Majka ?
« dnia: 18 Luty, 2013, 23:55:48 pm »
Zgodzę się z Roscislawem. Yerby próbowałam 2 moze 3 razy wcześniej z niezbyt miłymi wspomnieniami. Nie jestem zwolenniczką wybierania z menu czegoś o czym nie mam pojęcia, więc za pierwszym razem kiedy przyszłam do czarki zwyczajnie podeszłam i zapytałam o "coś dobrego". Po krótkiej rozmowie p. Majka przyniosła kilka torebek yerby abym powąchała i wybrała to co uważam za najodpowiedniejsze dla mnie. W przypadku innych pracowników dostałam do ręki menu, a mój wybór okazał się (dla mnie) totalnie nietrafny. Może nie wiem za dużo na temat herbaty i yerby, ale to co wiem zawdzięczam p. Majce. To właśnie ona wprowadziła mnie w ten cały zaczarowany świat i z przyjemnością przychodziłam tam prawie codziennie żeby spróbować czegoś nowego. Rozumiem, że praca magisterska to bardzo ważna i poważna sprawa, ale już nie mogę się doczekać powrotu p. Majki.

2
Archiwum / Majka ?
« dnia: 16 Luty, 2013, 16:26:35 pm »
Witam.
Chciałam zapytać o taką sprawę. Bardzo często odwiedzając Czarkę natrafiałam na bardzo miłą blondynkę, zdaję się że ma na imię Majka. Zawsze jestem przez nią profesjonalnie obsłużona. Potrafi dobrać yerbe do człowieka i jako jedyna tam posiada szeroką wiedzę na temat herbaty. Jednak od pewnego czasu nie mogę się na nią natknąć. W związku z tym chciałam zapytać kiedy ponownie będę mogła zostać obsłużona przez tą Panią, bo tęsknie za smakiem herbaty, która wyraża mnie w danym momencie, a znudziło mi się już codzienne chodzenie tam, tylko po to żeby zobaczyć że niestety ale znowu jej nie ma :( Co do reszty personelu- jest ok, ale to zupełnie nie ten poziom. Czasami miałam nawet wrażenie że jedna z pracujących tam Pań bardziej zainteresowana była swoim lubym (który chyba też tam pracuje) niż obsługą klientów...

Strony: [1]