KLASYCZNA PREMIUM BIAŁA ŻÓŁTA ZIELONA OOLONG ZIELONA Z DOD. CZARNA CZARNA Z DOD. PU ERH ZIOŁA ROOIBOS OWOCOWA YERBA MATE AKCESORIA
Darjeeling Gielle SF 2017

Darjeeling Gielle SF 2017

Aromat:
     
(ocena: 0/5)
Smak:
     
(ocena: 0/5)
Asortyment:
Gramatura i cena:
Opis produktu
Darjeeling Gielle SF 2017 – klasyczna herbata darjeeling z drugiego zbioru. Delikatny i z silnie zaznaczonym, pożądanym w tego typu herbatach smakiem muszkatowym. 
 
Niska goryczka i cierpkość – to delikatna i wyrafinowana herbata. W aromacie przeważają kwiaty i owoce, a w smaku nuty drzewne i dojrzałe owoce z wyraźnym muszkatowym posmakiem. Napar ma złoto-pomarańczową barwę.  
 
To pierwszy w ofercie naszego sklepu darjeeling second flush z półki herbat premium. Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu taką herbatę w tym niezwykle ciężkim dla dystryktu Dardżyling roku. (Więcej informacji tutaj)
 
Zbiory: koniec maja 2017
Numer partii: DJ-132/17
Klasa liścia: FTGFOP-1
 
O ogrodzie Gielle: 
To jeden z najwcześniej założonych ogrodów, nieprzerwanie działający i będący własnością tej samej firmy od lat 50. XIX wieku. Położony jest na wysokości 700-1200 m n.p.m., a swoją nazwę bierze od płynącego nieopodal strumienia. Od południa sąsiaduje z bardziej znanym ogrodem Namring. Gielle tworzy klasyczne herbaty darjeeling z oryginalnych krzewów odmiany chińskiej. 
Sposoby parzenia
2,5g/150 ml wody
96°C (wrzątek)
I 2-3 min; II 4-5 min
Oceny i opinie
Nikt jeszcze nie komentował tego produktu
Rekomendacje
Kraków, Floriańska 13, tel: 604 133 733,
Website Security Test