TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka: 0 zł, dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 12 zł, do darmowej dostawy brakuje 150 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Czajniczek Szklany 200 ml

Czajniczek Szklany 200 ml
Szklany czajniczek 200 ml – uroczy czajniczek, który nada się do parzenia wszystkich typów herbaty. Jeden z najwygodniejszych i najbardziej uniwersalnych czajniczków.
 
Szklany czajniczek to coś, co przyda się zarówno początkującemu herbaciarzowi, jak i długoletniemu koneserowi. Szczególnie polecamy szklane czajniczki do parzenia herbat oolong, herbat czarnych, herbat białych, a także koreańskich i japońskich herbat zielonych. Niewątpliwym plusem parzenia w szkle jest możliwość podziwiania rozwijających się liści herbaty!
 
Czajniczek ma wyjmowane sitko sprężynkowe, które wbrew pozorom dobrze filtruje wszystkie typy herbat – nawet drobne herbaty japońskie! Szkło hartowane, odporne na wysokie i niskie temperatury. Czajniczki te wykonywane są ręcznie, więc należy liczyć się z pewnymi nierównościami i niedociągnięciami, jednak żadne z nich nie wpływa na komfort użytkowania. 

Wyprodukowano w Chinach.
 

Czajniczek Szklany 200 ml

ocena
     
5.00
116

czekamy na dostawę

wysyłka: w ciągu 1-2 dni opcja zamówień tel.   604 133-733   pn-pt 8-16:30
OPINIE
5.00 1 5 0
Mateusz ocena  
     
5.00
Super czajniczek, świetnie nadaje się nawet do drobnych herbat liściastych. Jest bardzo łatwy do czyszczenia, w razie czego sitko można łatwo zdjąć, przemyć i założyć z powrotem. Największym plus tego czajniczka to przepiękny widok parzącej się herbaty - za każdym razem wygląda jak las w czajniczku.
     

trwa wysyłanie opinii...

przeglądane