TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka $0 ; dostawa od $2,71, do darmowej brakuje $40,72
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od $2,71, do darmowej brakuje $40,72
do zapłaty $0
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów

Drodzy Przyjaciele naszej herbaciarni! Za nami wiele wypitych czarek herbaty oraz naprawdę mnóstwo wysłanych herbat do Was.

Czas listopada i grudnia to zawsze moment kulminacyjny w roku - wytężonej pracy oraz maksymalnej koncentracji. Z tej okazji pragnę bardzo podziękować całemu zespołowi herbaciarni - Monice, Basi, Konradowi, Mateuszowi, Karolinie, Natalii, Zuzannie, Basi, Marysi, Szymonowi, Przemkowi, Sewerynowi i Klaudii. Dziękuję za ich zaangażowanie, bez Nich nie byłyby możliwe te wszystkie wspaniałe rzeczy, których dokonaliśmy.

Dziękuję w sposób szczególny Wam, miłośnicy herbat tradycyjnych i aromatycznych, ziół, yerba mate. Dziękujemy za polecanie nas, za Wasze zaufanie do nas i częste wybieranie naszego sklepu. To naprawdę niesamowite jeśli ktoś zamiawia już na przyklad po raz 76-sty :) 

Życzę wszystkim Wam - prawdziwego doświadczenia świątecznego czasu i tego co ze sobą niesie zarówno dla Tych osób, którym bliska jest wiara w Boga który Jest Miłością jak i dla Tych, którzy jeszcze szukają swojej duchowej drogi. Wykorzystajcie tę magię świąt do refleksji, spotkania z bliskimi i samymi ze sobą. Odpocznijcie nieco, zatrzymajcie się, celebrujcie Wasze relacje, chwile i smaki. Cieszcie się i głęboko przeżywajcie każdą chwilę.

 

pozdrawiam Was świątecznie,

Mariusz Zygmunt

założyciel eherbata.pl