TAK SMAKUJE HERBATA od 2006r.
wartość koszyka 0 pln ; dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 150 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  gramatura cena ilość wartość rabat
dostawa od 7 pln, do darmowej brakuje 150 pln
do zapłaty 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów

 

Wernisaż wystawy fotograficznej Eweliny Dulny „40 mil do raju” odbędzie się 8 maja 2010 r. w Herbaciarni „Czarka” przy ulicy Floriańskiej 13 o godz. 19.00.  Wystawę można oglądać do dnia 31 maja 2010 r. Honorowy Patronat nad wystawą objęła Pani Pamela Jayasekera Denn - Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Demokratyczno-Socjalistycznej Republiki Sri Lanka.

Autorka  wystawy  Ewelina Dulny pasjonuje się podróżami i sztuką. Jej wystawa zatytułowana  „40 mil do raju” to poetycki obraz Sri Lanki rajskiej wyspy Oceanu Indyjskiego, która w czasie  swojej bogatej i burzliwej historii zachowała niepowtarzalne piękno kultury i tradycji szczególnie Tamilów i Syngalezów.

Fotografie wystawy „40 mil do raju” to kompromis pomiędzy rzeczywistością tradycją i religią, w którym brak jest komercji i chwytu reklamowego  biur podróży. Autentyczność obrazów zatrzymanych w kadrze jest wymowna – zachwyca i powoduje  wzruszenie. W pędzącym do cywilizacji świecie warto zatrzymać się w nie tak odległym kraju autentycznego trudu, wiary, piękna – miejsca określanego często mianem raju.
Wejscie na wernisaż za zaproszeniami.
Podwójne zaproszenie można zdobyć odpowiadając na pytanie konkursowe:

"Z jakiego kraju  pochodzą pierwsze krzewy herbaty uprawianej na Cejlonie?"

Wystawę będzie można oglądać już od 9 maja.

W związku z wernisażem - Herbaciarnia będzie nieczynna od godz. 18.30.

Serdecznie zapraszamy!